اصفهان تجهیز با هدف ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی در حوزه اندازه گیری، ابزار دقیق، کنترل و اتوماسیون به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، فولاد، آب و فاضلاب، نظامی، غذایی، شیمیایی و … آغاز به فعالیت نمود..
این مجموعه با بهره مندی از تجربه بالای مدیران و پرسنل خود در صنعت و بکارگیری نیروهای متخصص و متعهد و فراهم نمودن بستری مناسب، توانسته است خود را به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در ارائه خدمات بازرگانی و مهندسی در صنایع مختلف مطرح نماید. همچنین با بهره گیری از روابط بین المللی گسترده و دفاتر خود در اروپا و آسیا، همواره خدمت رسان صنایع مختلف کشور در تامین تجهیزات، از معتبرترین شرکتهای جهان در این حوزه، بوده است.
شایان ذکر است که با عنایت به حساسیت بالای تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف، همواره رعایت اصول کیفی از مهمترین سیاستهای این مجموعه بوده و تمامی محصولات بر اساس استانداردهای بین المللی همچون ANSI, API ,ASME ,EN ISA , … قابل ارائه خواهند بود. اصفهان تجهیز در زمینه تجهیزات اندازه گیری، ابزار دقیق، اتوماسیون و کنترل در مشاوره و تامین انواع تجهیزات هیدرولیک، نیوماتیک و الکتریک، همواره تلاش در یاری رساندن به بخشهای مختلف صنعت کشور داشته و امید آن دارد به سهم حقیر خود بتواند در راستای بر طرف نمودن احتیاجات صنایع مختلف کشور و اعتلای نام ایران اسلامی، با افتخار گامی هر چند کوچک و ناچیز بردارد.